Kontynuujemy kampanię informacyjną Bądź Bezpieczny w swoim domu

zostan

Rozpoczęta we wrześniu kampania informacyjna Bądź bezpieczny w swoim domu, chroń siebie i innych mająca na celu upowszechnienie zaleceń służb sanitarnych w zakresie prawidłowych wzorców zachowania minimalizujących ryzyko przenoszenia koronawirusa SARS-CoV-2, spotkała się z dużym, pozytywnym odzewem ze strony mieszkańców. Dziękujemy za wszystkie uwagi i sugestie.

Stosowanie zasad postępowania w przestrzeni wspólnej, w szczególności ze świadomością różnic w tych zachowaniach, o jakich należy pamiętać w rożnych częściach naszych domów (klatka schodowa, winda, piwnica, kojce na śmieci) pozwoli nam bezpiecznie przebywać w naszych domach.

W związku z niesłabnąca aktualnością przekazu będącego osią prowadzonej przez nas kampanii, informujemy, iż akcja pierwotnie zaplanowana do końca października będzie kontynuowana! Zespół Concept Nova na bieżąco będzie dbał o możliwie skuteczną dystrybucję zaleceń służb sanitarnych wszystkimi dostępnymi kanałami komunikacji z mieszkańcami, a w przypadku pojawienia się dodatkowych ważnych informacji, będzie niezwłocznie je aktualizował. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i stosowania.

Bądźmy Bezpieczni w swoim domu! Chrońmy siebie i innych!