Concept Nova z nową stroną internetową

nowawww

Szanowni Państwo! Zgodnie z zapowiedziami oddajemy do Państwa dyspozycji nową odsłonę strony internetowej firmy Concept Nova Nieruchomości Łukasz Markowski. Na stronie znajdziecie Państwo wszelkie informacje o naszej firmie, tworzącym ją zespole pracowników oraz paletę usług i kompetencji składających się na naszą ofertę.

Nowa witryna stanowił końcowe uzupełnienie i dopełnienie, na czym bardzo nam zależało, realizowanego przez naszą firmę aktywnego schematu komunikacji z mieszkańcem. Składa się na niego blok informacji w budynkach, schemat cyklicznych wiadomości email, profil na Fb i od dziś nowa strona internetowa.

W rzeczywistości, w której co dzień dowiadujemy się o nowych ograniczeniach związanych z bezpośrednim kontaktem międzyludzkim, niezmiernie ważne jest posiadanie narzędzi umożliwiających sprawne i szybkie przekazanie istotnych informacji w sposób inny niż bezpośredni.

Zachęcamy Państwa do śledzenia strony, zapoznawania się z Aktualnościami oraz korzystania z zakładek strony, w szczególności z dedykowanej każdemu mieszkańcowi indywidualnie, Strefy Mieszkańca.

Pracujemy dla Waszej satysfakcji! Jesteśmy bliżej Was!