Referencje
4 (Demo)
Piotr Majewski
Pediatra

Tylko raz kontaktowałem się z administratorem w sprawie usterki, bo tak się akurat złożyło, że częstszy kontakt nie był konieczny i moja sprawa, choć wydawała się ciężka do załatwienia, ostatecznie została rozwiązana w ciągu kilku dni.

Faces-400x400px-1_1_31 (Demo)
Krzysztof Szewczyk
Klient

Polecam współpracę z Concept Nova Nieruchomości. Najbardziej cenię sobie cierpliwość administratora obsługującego wspólnotę. Zdarzyło mi się zwrócić z jakimś problemem po godzinach pracy, a jednak zawsze otrzymałem pomocną odpowiedź. Duży plus za szybkość działania. Polecam.

12 (Demo)
Joanna Kowalska
Klient

Wydaje mi się, że największą zaletą współpracy z tym zarządcą jest fakt, że mieszkańcy faktycznie wiedzą, co się dzieje we wspólnocie. Jest kontakt telefoniczny, często przychodzą meile z różnymi informacjami, a dodatkowo informacje wywieszane są na tablicach ogłoszeń w sytuacji, jeśli ktoś np. nie obsługuje poczty meilowej.

Portrait of white man isolated
Dariusz Witkowski
Architekt

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z administratorem, który obsługuje naszą wspólnotę. Widać, że zgłaszane awarie i problemy mieszkańców traktuje poważnie. Nawet jeśli nie jest to w zakresie jego kompetencji, kilka razy skierował mnie do innych osób, które były mi w stanie pomóc.